Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

amatorska liga hokejowa dnieminoca.pl w toruniu

facebook dniem i noc
Jeli cenisz sobie pikno, jako i minimalizm

Witamy na oficjalnej stronie
Amatorskiej Ligi Hokejowej
w Toruniu

Jeli cenisz sobie pikno, jako i minimalizm

Witamy na oficjalnej stronie

Skocz do najbliższego meczu

Terminarz

Nr meczu Data Godzina Płyta Gospodarze Goście Wynik
1 14.09.2014 19:15 Główna Davos Stalwit 7-4
2 15.09.2014 20:30 Główna Eurogaz Premio 2-6
3 15.09.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Mentor Torus 4-2
4 16.09.2014 21:30 Główna Auto-Mar Staropolska 1-7
5 21.09.2014 19:45 Główna Davos Auto-Mar 2-3
6 22.09.2014 21:45 Główna Premio Dzięgiel Sport Torus 6-2
7 24.09.2014 19:30 Treningowa Dzięgiel Sport Torus Nesta 0-6
8 25.09.2014 21:00 Główna Staropolska Eurogaz 9-1
9 25.09.2014 21:45 Treningowa Stalwit Frauenthal Dematec Torus 3-3
10 28.09.2014 21:00 Główna Nesta Opatrunki 4-2
11 29.09.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Stalwit 11-3
12 30.09.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Davos 3-3
13 30.09.2014 21:30 Główna Auto-Mar Eurogaz 3-3
14 01.10.2014 19:30 Treningowa Dzięgiel Sport Torus Staropolska 3-8
15 01.10.2014 20:15 Główna Mentor Torus Premio 2-6
16 05.10.2014 19:45 Główna Davos DniemiNoca.pl 1-7
17 06.10.2014 20:30 Główna Eurogaz Dzięgiel Sport Torus 1-3
18 06.10.2014 21:45 Główna Premio Opatrunki 6-4
19 07.10.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Auto-Mar 3-4
20 09.10.2014 21:00 Główna Staropolska Mentor Torus 7-2
21 09.10.2014 21:45 Treningowa Stalwit Nesta 1-10
22 12.10.2014 19:45 Główna Opatrunki Staropolska 0-11
23 12.10.2014 21:00 Główna Nesta Davos 7-3
24 13.10.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Frauenthal Dematec Torus 4-1
25 13.10.2014 21:45 Główna Premio Stalwit 6-4
26 15.10.2014 20:15 Główna Mentor Torus Eurogaz 0-7
27 19.10.2014 19:45 Główna Davos Premio 2-3
28 20.10.2014 20:30 Główna Eurogaz Opatrunki 4-2
29 20.10.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Auto-Mar 5-1
30 21.10.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Nesta 1-13
31 22.10.2014 20:15 Główna Dzięgiel Sport Torus Mentor Torus 0-0
32 23.10.2014 21:00 Główna Staropolska Stalwit 4-1
33 26.10.2014 20:00 Treningowa Opatrunki Dzięgiel Sport Torus 5-0
34 26.10.2014 21:00 Główna Nesta DniemiNoca.pl 2-1
35 27.10.2014 21:45 Główna Premio Frauenthal Dematec Torus 1-0
36 28.10.2014 21:30 Główna Auto-Mar Mentor Torus 4-7
37 30.10.2014 21:00 Główna Staropolska Davos 7-3
38 30.10.2014 21:45 Treningowa Stalwit Eurogaz 5-3
39 02.11.2014 20:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Opatrunki 1-2
40 02.11.2014 21:00 Główna Nesta Auto-Mar 9-0
41 03.11.2014 20:30 Główna Eurogaz Davos 2-5
42 03.11.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Premio 3-4
43 04.11.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Staropolska 1-7
44 05.11.2014 20:15 Główna Mentor Torus Opatrunki 4-2
45 09.11.2014 19:45 Główna Davos Dzięgiel Sport Torus 6-3
46 10.11.2014 21:45 Główna Premio Nesta 2-4
47 11.11.2014 21:30 Główna Auto-Mar Opatrunki 5-5
48 13.11.2014 20:30 Treningowa Eurogaz Frauenthal Dematec Torus 6-1
49 13.11.2014 21:00 Główna Staropolska DniemiNoca.pl 5-5
50 13.11.2014 21:45 Treningowa Stalwit Mentor Torus 4-7
51 16.11.2014 20:00 Treningowa Opatrunki Stalwit 2-1
52 16.11.2014 21:00 Główna Nesta Staropolska 1-4
53 17.11.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Eurogaz 5-4
54 17.11.2014 21:45 Główna Premio Auto-Mar 2-2
55 19.11.2014 19:30 Treningowa Dzięgiel Sport Torus Frauenthal Dematec Torus 5-1
56 19.11.2014 20:15 Główna Mentor Torus Davos 7-4
57 21.11.2014 20:15 Treningowa Dzięgiel Sport Torus Stalwit 3-1
58 23.11.2014 19:45 Główna Davos Opatrunki 2-3
59 24.11.2014 20:30 Główna Eurogaz Nesta 0-9
60 25.11.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Mentor Torus 2-3
61 25.11.2014 21:30 Główna Auto-Mar Stalwit 2-3
62 26.11.2014 21:30 Główna Dzięgiel Sport Torus DniemiNoca.pl 1-7
63 27.11.2014 21:00 Główna Staropolska Premio 2-2
64 30.11.2014 20:00 Treningowa Opatrunki Davos 3-1
65 01.12.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Dzięgiel Sport Torus 2-3
66 01.12.2014 21:45 Główna Premio Staropolska 4-2
67 03.12.2014 20:15 Główna Mentor Torus Frauenthal Dematec Torus 1-3
68 04.12.2014 21:45 Treningowa Stalwit Auto-Mar 1-4
69 05.12.2014 20:45 Główna Nesta Eurogaz 8-1
70 07.12.2014 20:00 Główna Davos Mentor Torus 4-7
71 07.12.2014 20:00 Treningowa Opatrunki DniemiNoca.pl 1-7
72 08.12.2014 20:30 Główna Eurogaz DniemiNoca.pl 1-5
73 09.12.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Dzięgiel Sport Torus 2-2
74 09.12.2014 21:30 Główna Auto-Mar Premio 0-4
75 11.12.2014 21:00 Główna Staropolska Nesta 1-5
76 11.12.2014 21:45 Treningowa Stalwit Opatrunki 2-1
77 14.12.2014 20:00 Treningowa Opatrunki Auto-Mar 2-4
78 14.12.2014 21:15 Główna Nesta Premio 8-0
79 15.12.2014 20:45 Treningowa DniemiNoca.pl Staropolska 4-5
80 16.12.2014 21:00 Treningowa Frauenthal Dematec Torus Eurogaz 0-1
81 17.12.2014 19:30 Treningowa Dzięgiel Sport Torus Davos 5-1
82 17.12.2014 20:15 Główna Mentor Torus Stalwit 1-1
83 18.12.2014 21:00 Główna Staropolska Frauenthal Dematec Torus 7-2
84 21.12.2014 20:00 Główna Davos Eurogaz 1-0
85 22.12.2014 21:45 Główna Premio DniemiNoca.pl 3-3
86 23.12.2014 21:00 Główna Auto-Mar Nesta 1-7