Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

amatorska liga hokejowa dnieminoca.pl w toruniu

facebook dniem i noc
Jeli cenisz sobie pikno, jako i minimalizm

Witamy na oficjalnej stronie
Amatorskiej Ligi Hokejowej
w Toruniu

Jeli cenisz sobie pikno, jako i minimalizm

Witamy na oficjalnej stronie

Wyniki

Mecz z dnia: 23.12.2014 21:00

Płyta: Główna

Auto-Mar
1
vs
7
Nesta
Robert Wengerowski (bramka)
  -  Jacek Wątorowski (asysta)

Mecz z dnia: 22.12.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
3
vs
3
DniemiNoca.pl

Mecz z dnia: 21.12.2014 20:00

Płyta: Główna

Davos
1
vs
0
Eurogaz

Mecz z dnia: 18.12.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
7
vs
2
Frauenthal Dematec Torus
Janusz Kujawa (bramka)
  -  Paweł Jastrzembski (asysta)
Rafał Jurkiewicz (bramka)
  -  Szymon Dziąba (asysta)
Grzegorz Klecha (bramka)
  -  Janusz Kujawa (asysta)
Grzegorz Klecha (bramka)
  -  Janusz Kujawa (asysta)
Rafał Jurkiewicz (bramka)
  -  Tomasz Seroczyński (asysta)
Grzegorz Klecha (bramka)
  -  Janusz Kujawa (asysta)

Mecz z dnia: 17.12.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
1
vs
1
Stalwit

Mecz z dnia: 17.12.2014 19:30

Płyta: Treningowa

Dzięgiel Sport Torus
5
vs
1
Davos

Mecz z dnia: 16.12.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
0
vs
1
Eurogaz

Mecz z dnia: 15.12.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
4
vs
5
Staropolska

Mecz z dnia: 14.12.2014 21:15

Płyta: Główna

Nesta
8
vs
0
Premio

Mecz z dnia: 14.12.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Opatrunki
2
vs
4
Auto-Mar

Mecz z dnia: 11.12.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
2
vs
1
Opatrunki

Mecz z dnia: 11.12.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
1
vs
5
Nesta

Mecz z dnia: 09.12.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
0
vs
4
Premio

Mecz z dnia: 09.12.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
2
vs
2
Dzięgiel Sport Torus

Mecz z dnia: 08.12.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
1
vs
5
DniemiNoca.pl
Piotr Such (bramka)
Piotr Such (bramka)
  -  Tomasz Goleniewski (asysta)

Mecz z dnia: 07.12.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Opatrunki
1
vs
7
DniemiNoca.pl

Mecz z dnia: 07.12.2014 20:00

Płyta: Główna

Davos
4
vs
7
Mentor Torus

Mecz z dnia: 05.12.2014 20:45

Płyta: Główna

Nesta
8
vs
1
Eurogaz
Piotr Lazovic (bramka)
  -  Ryszard Wiśniewski (asysta)
Piotr Lazovic (bramka)
  -  Cezary Gościński (asysta)
Jacek Wątorowski (bramka)
  -  Sławomir Lietz (asysta)
Jacek Wątorowski (bramka)
  -  Marcin Kuflewski (asysta)

Mecz z dnia: 04.12.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
1
vs
4
Auto-Mar
Patryk Jankowski (bramka)
  -  Maciej Radtke (asysta)

Mecz z dnia: 03.12.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
1
vs
3
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 01.12.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
4
vs
2
Staropolska
Maciej Radtke (bramka)
Mariusz Plewiński (bramka)
  -  Łukasz Piasecki (asysta)

Mecz z dnia: 01.12.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
2
vs
3
Dzięgiel Sport Torus

Mecz z dnia: 30.11.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Opatrunki
3
vs
1
Davos
Krzysztof Tondera (bramka)
  -  Karol Kijewski (asysta)
Łukasz Galasiński (bramka)
  -  Bartosz Waliszewski (asysta)

Mecz z dnia: 27.11.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
2
vs
2
Premio
Maciej Radtke (bramka)

Mecz z dnia: 26.11.2014 21:30

Płyta: Główna

Dzięgiel Sport Torus
1
vs
7
DniemiNoca.pl
Karol Latanowicz (bramka)
  -  Piotr Trombala (asysta)
Piotr Trombala (bramka)
  -  Mariusz Ruszkowski (asysta)
Piotr Markowski (bramka)
  -  Adam Walerych (asysta)
Łukasz Mejza (bramka)
  -  Karol Latanowicz (asysta)
Marek Martyniuk (bramka)
  -  Adam Trombala (asysta)
Łukasz Mejza (bramka)
  -  Mariusz Ruszkowski (asysta)

Mecz z dnia: 25.11.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
2
vs
3
Stalwit

Mecz z dnia: 25.11.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
2
vs
3
Mentor Torus

Mecz z dnia: 24.11.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
0
vs
9
Nesta

Mecz z dnia: 23.11.2014 19:45

Płyta: Główna

Davos
2
vs
3
Opatrunki

Mecz z dnia: 21.11.2014 20:15

Płyta: Treningowa

Dzięgiel Sport Torus
3
vs
1
Stalwit

Mecz z dnia: 19.11.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
7
vs
4
Davos

Mecz z dnia: 19.11.2014 19:30

Płyta: Treningowa

Dzięgiel Sport Torus
5
vs
1
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 17.11.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
2
vs
2
Auto-Mar

Mecz z dnia: 17.11.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
5
vs
4
Eurogaz

Mecz z dnia: 16.11.2014 21:00

Płyta: Główna

Nesta
1
vs
4
Staropolska

Mecz z dnia: 16.11.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Opatrunki
2
vs
1
Stalwit
Dawid Hinc (bramka)

Mecz z dnia: 13.11.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
4
vs
7
Mentor Torus

Mecz z dnia: 13.11.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
5
vs
5
DniemiNoca.pl

Mecz z dnia: 13.11.2014 20:30

Płyta: Treningowa

Eurogaz
6
vs
1
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 11.11.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
5
vs
5
Opatrunki

Mecz z dnia: 10.11.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
2
vs
4
Nesta

Mecz z dnia: 09.11.2014 19:45

Płyta: Główna

Davos
6
vs
3
Dzięgiel Sport Torus
Piotr Markowski (bramka)
  -  Adam Walerych (asysta)
Sławomir Wierzbowski (bramka)
  -  Marek Martyniuk (asysta)
Piotr Markowski (bramka)
  -  Adam Walerych (asysta)
Adam Walerych (bramka)
Łukasz Mejza (bramka)
  -  Piotr Markowski (asysta)
Adam Walerych (bramka)
  -  Piotr Markowski (asysta)
Adam Walerych (bramka)
  -  Łukasz Mejza (asysta)

Mecz z dnia: 05.11.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
4
vs
2
Opatrunki

Mecz z dnia: 04.11.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
1
vs
7
Staropolska

Mecz z dnia: 03.11.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
3
vs
4
Premio

Mecz z dnia: 03.11.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
2
vs
5
Davos

Mecz z dnia: 02.11.2014 21:00

Płyta: Główna

Nesta
9
vs
0
Auto-Mar

Mecz z dnia: 02.11.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
1
vs
2
Opatrunki

Mecz z dnia: 30.10.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
5
vs
3
Eurogaz

Mecz z dnia: 30.10.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
7
vs
3
Davos

Mecz z dnia: 28.10.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
4
vs
7
Mentor Torus

Mecz z dnia: 27.10.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
1
vs
0
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 26.10.2014 21:00

Płyta: Główna

Nesta
2
vs
1
DniemiNoca.pl
Piotr Lazovic (bramka)
Piotr Lazovic (bramka)
Piotr Lazovic (bramka)
  -  Jacek Wątorowski (asysta)
Karol Pastwa (bramka)
Robert Wengerowski (bramka)
  -  Leszek Mazur (asysta)
Piotr Lazovic (bramka)
  -  Karol Pastwa (asysta)
Karol Pastwa (bramka)
  -  Sławomir Lankauf (asysta)

Mecz z dnia: 26.10.2014 20:00

Płyta: Treningowa

Opatrunki
5
vs
0
Dzięgiel Sport Torus

Mecz z dnia: 23.10.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
4
vs
1
Stalwit

Mecz z dnia: 22.10.2014 20:15

Płyta: Główna

Dzięgiel Sport Torus
0
vs
0
Mentor Torus
Adam Trombala (bramka)
  -  Sławomir Wierzbowski (asysta)
Adam Walerych (bramka)

Mecz z dnia: 21.10.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
1
vs
13
Nesta

Mecz z dnia: 20.10.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
5
vs
1
Auto-Mar

Mecz z dnia: 20.10.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
4
vs
2
Opatrunki

Mecz z dnia: 19.10.2014 19:45

Płyta: Główna

Davos
2
vs
3
Premio

Mecz z dnia: 15.10.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
0
vs
7
Eurogaz

Mecz z dnia: 13.10.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
6
vs
4
Stalwit

Mecz z dnia: 13.10.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
4
vs
1
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 12.10.2014 21:00

Płyta: Główna

Nesta
7
vs
3
Davos

Mecz z dnia: 12.10.2014 19:45

Płyta: Główna

Opatrunki
0
vs
11
Staropolska

Mecz z dnia: 09.10.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
1
vs
10
Nesta

Mecz z dnia: 09.10.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
7
vs
2
Mentor Torus

Mecz z dnia: 07.10.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
3
vs
4
Auto-Mar

Mecz z dnia: 06.10.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
6
vs
4
Opatrunki

Mecz z dnia: 06.10.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
1
vs
3
Dzięgiel Sport Torus

Mecz z dnia: 05.10.2014 19:45

Płyta: Główna

Davos
1
vs
7
DniemiNoca.pl

Mecz z dnia: 01.10.2014 20:15

Płyta: Główna

Mentor Torus
2
vs
6
Premio
Remigiusz Sadowski (bramka)
  -  Jakub Wiersiński (asysta)
Patryk Kwiatkowski (bramka)
  -  Miłosz Orlikowski (asysta)
Remigiusz Sadowski (bramka)
  -  Patryk Kwiatkowski (asysta)

Mecz z dnia: 01.10.2014 19:30

Płyta: Treningowa

Dzięgiel Sport Torus
3
vs
8
Staropolska

Mecz z dnia: 30.09.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
3
vs
3
Eurogaz

Mecz z dnia: 30.09.2014 21:00

Płyta: Treningowa

Frauenthal Dematec Torus
3
vs
3
Davos

Mecz z dnia: 29.09.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
11
vs
3
Stalwit

Mecz z dnia: 28.09.2014 21:00

Płyta: Główna

Nesta
4
vs
2
Opatrunki

Mecz z dnia: 25.09.2014 21:45

Płyta: Treningowa

Stalwit
3
vs
3
Frauenthal Dematec Torus

Mecz z dnia: 25.09.2014 21:00

Płyta: Główna

Staropolska
9
vs
1
Eurogaz

Mecz z dnia: 24.09.2014 19:30

Płyta: Treningowa

Dzięgiel Sport Torus
0
vs
6
Nesta

Mecz z dnia: 22.09.2014 21:45

Płyta: Główna

Premio
6
vs
2
Dzięgiel Sport Torus

Mecz z dnia: 21.09.2014 19:45

Płyta: Główna

Davos
2
vs
3
Auto-Mar

Mecz z dnia: 16.09.2014 21:30

Płyta: Główna

Auto-Mar
1
vs
7
Staropolska

Mecz z dnia: 15.09.2014 20:45

Płyta: Treningowa

DniemiNoca.pl
4
vs
2
Mentor Torus

Mecz z dnia: 15.09.2014 20:30

Płyta: Główna

Eurogaz
2
vs
6
Premio

Mecz z dnia: 14.09.2014 19:15

Płyta: Główna

Davos
7
vs
4
Stalwit